Bağlama Büyüleri

Birini Kendine Aşık Etmek Adına Yapılacak Olan Dua İşlemleri Nelerdir?

Birini Kendine Aşık Etmek Namına Yapılacak Olan Dua İşlemleri Nelerdir?

Birini kendine aşık etmek adına yapılacak olan dua işlemlerinde uygulamanın tamamının detaylı şekilde yapılması gerekir. Bu sayede edilen kasıt istediğiniz şekilde vuku bulacaktır.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin DuaVefk Bebeği ile Yapılan Tuzlu Büyüsü ve Geri Getirme BüyüsüCanbar Büyüsü ve Mum Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua

resim-1785

Bir kişiyi kendime nasıl etkin bir şekilde aşık edebilirim; sorununun dağıtılmış çözümleri vardır. Bu çözümler farklı büyü ve dualar aracılığı ile çözümlenmektedir. Altında sihir ve duaların etki ve yapılışları hakkında bilgiler verilmiştir.

Saç Büyüsü ve Adet Kanı Büyüsü

Saç büyüsü Süryanilerin eski geleneklerinden yola çıkılarak yapılmış ve son derece etkili olmakla beraber en fazla tercih edilen bağlama büyüsü olarak bilinir. Bu sihir aşık edilmesi gereken kişinin saç telleri ile yapılır. Kadınlar da ve erkeklerde büyünün yapılış biçiminde birbirinden farklılıklar göstermektedir. Erkek üstünde büyü uygulanmak istenildiğinde erkekten alınan saç kül içine karıştırılır ve tılsımlı kelimeler okunarak kül ve saç kimsenin bilmediği bir yere gömülür. Kadında ise saç teli alındıktan daha sonra aşık olması gereken erkeğin isminde bulunan sessiz harf sayılarının toplamı değin düğüm atılıp düğümlü saçın kimsenin bilmediği bir yere gömülmesi ile gerçekleşir.

Adet kanı büyüsünde ise adından da anlaşıldığı üzere adet başlangıcının bir veya ikinci gününde yapılması gereken bir bağlama büyüsüdür. Bu büyünün hazırlanışında bir tane çakıl taşı ve bir parça bez kullanılır. Çakıl taşına ve bez parçasına alınan adet kanından sürülerek diğer bir bezile öbür bir dolama yöntemi ile sarılır. sonra hazırlanan bu sarım gece yarısında yakınlarda yer alan bir akar sunun içine atılarak büyünün tutması sağlanır. Ama bu sihir hakkında hatalı bilinen uygulamalar mevcuttur. Kadından alınan adet kanının erkeğin içeceğine karıştırılması gibi bu gibi inanışlar yalan yanlış olup, sıhhat açısından da son derece zararlıdır. Bu büyüde büyüyü yapan birey yaptırmış olduğu vefk bebeğini on yedi gün üzerinde taşıması gerekmektedir. Bu sayede aşık edilmesi istenen kişiye karşı söylediği her laf yaptığı her hareket hayranlık uyandırır ve kişiyi kendine bağlaması sağlanmış olur.

Vefk Bebeği ile Yapılan Tuzlu Büyüsü ve Geri Getirme Büyüsü

resim-1786

Vefk bebeği ile yapılan tuzlu büyüsünde kendine aşık edilmesi beklenen kişiyi temsilen bezden yapılmış bir bebeğin iç kısmına tuz koyarak yapılan bir büyüdür. On yedi gün sonunda içinde tuzlu bulunan bebek yakılarak değil edilir. Ve büyünün yirmi birinci gününde bağlantı kurmak istediğiniz birey size ayrıntılarıyla aşık olmuş demektir. On yedinci gün ile yirmi birinci gün arasındaki geçen günler mayalama dönemidir. Bu günlerde sihir yapan ve yapılan şahısların bir biri ile şüphesiz görüşmemesi gerekmektedir. Görüştükleri takdirde büyü zıt tesir yaratarak aşk yerine birbirlerinden nefret etmelerine neden olur.

Geri getirme büyüsünde ise birbirine alt olan lakin birbirinden uzaklaşmış çiftlerin yeniden birbirlerine bağlanmasını temin etmek amacı ile yapılan bir büyü yöntemidir. Bu büyüde aşık ettirilecek olan kişinin bir eşyasına yapılabilmektedir. Lakin bu eşya birey göre fazla sevilen, aralıksız kullanılan ve değerinde verdiği bir eşya olması gerekmektedir. Bu sayede büyünün daha etkin olması sağlanır. Bu sihir operasyonun da alınan eşya su damlatılarak duman altına tutulduktan sonradan gözden çıkarılması sağlanarak yapılır. Lakin bu işlemler yapılırken tılsımlı sözcükler okunmalıdır ve sözcüklerin bir ezgi si vardır bu ezgiye alt kalınarak okunması büyünün etkisini arttıracaktır.

Canbar Büyüsü ve Mum Büyüsü

Canbar kelimesi ırk aralarında ‘ ’cilt parçası ’ ’ anlamına gelmektedir. Canbar büyüsünde ise deri parçası üstüne büyülü sözcüklerin yani duanın yazılması ile yapılır. Derinin iç kısına birbirini sevmesi istenen bayan ve erkeğin isimleri yazılarak bir daire ile çizilir. sonra bu deri parçası bir günlük yürüme yolu uzaklıktaki bir yere bırakılarak adı geçen şahısların yalnız yaşamasına ve birbirlerine bağlanmalarına ve büyünün gerçekleşmesine olasılık sağlar.

Mum Büyüsü çok kısa sürede etkisini tesir ettiren bir büyüdür. Boyu kısaltılarak erkek için güneş ve bayan için hilal şekli çizilmiş mum ile yapılır. Mum yakılarak bu çizilen şekillerin erimesi sağlanır. Bu sayede bayan ve erkeğin bir kalp olmaları sağlanmış olur. Sessiz ve kimsenin olmadığı bir yerde mumların yakılıp, etrafında dua ve ilahiler okunarak dönülmesi ile yapılan büyüde mum eriyene dek devam edilir. Bu büyü ayrıntılarıyla uzmanlık isteyen ve ehli olan kişiler kadar yapılması gerekir.

Hem büyü olmayan ve rahmani yönde hazırlanan vefk işlemleri konusunda ayrıntılı bilgi olmak isterseniz; 05464843166 arayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı