Büyüler

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri

Büyüyü Bozmanın Yöntemlerini Anlattık!

Genel bir tabirle söylemek gerekirse insan hayatında her şey mümkün gözükmektedir. Bir insan tarafından hayatınızın akışını değiştirebilecek yöntemler mümkündür. Size veya sevdiklerinize yapılabilecek olan büyülerin uzunca bir süre etkisinde de olabilirsiniz. Sakın korkmayın ve bu işlemi düzeltebilecek güvenilir medyumlar mevcuttur.

Büyü bozma işlemleri yapılmasından daha uzun ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Size veya sevdiklerinizin hayatına etki eden bu kara büyüler , birden bire etkisini asla yitirmez. Birisi tarafından bozulması gerekmektedir.

Hayatınızı tekrar eski haline getirmek istiyorsanız ve sizler de kendinize veya sevdiklerinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlerin bu sıkıntılarına derman olacak kişiler bu işlemlerle yıllardır uğraşmaktadır ve bilgi sahibi medyum veya hocalar tarafından en doğru şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz. Sizlere aşağı da kısaca büyü nedir ve büyü bozma gibi işlemler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Büyü Nedir?

Sulfi (şeytani) cinler kullanılarak , büyü yapılan kişinin düşüncesini , duygu merkezini bozan bir manevi olay bütünüdür. Yapıldıktan sonra , sadece insanlara ait olan yıldız merkezini karıştıran ve bir nevi hayat akışını etkileyecek yöntemlerle kişiyi kötü duruma sokması ile olmaktadır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü bozma işlemini yapabilecek sayısız hocalar vardır. Bunu bozacak kişinin de bu işin ilmini iyi bilmesi gerekmektedir. Yanlış hiç bir işlem uygulamayacağından emin olmalıdır. Kara büyü sıfatında ki her büyünün cinler ile bağlantılı olduğunu bilmekte fayda var. Bu yüzden sizlere şu kadarını söyleyebilirim. Evde kendi başınıza böyle bir durum içerisindeyseniz bozulma gibi bir durumu söz konusu değildir.
Ancak önlemlerinizi tabi ki alabilirsiniz ; ne gibi önemler diye soracak olursanız.

Ayet-el Kürsi
İhlas
Muavvizeteyn
Fatiha bu sureleri sık sık okuyarak kendinizden uzak tutabilirsiniz.
Gerçekten büyünün çok fazla etkisinde olarak hissediyorsanız bizler ile Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Etkisi büyük olan kara büyülerin bozum işlemlerini evde yapamazsınız zordur.

Bu sorunun cevabını şu şekilde verebilirim. Musallat gibi bir söz konusu içerisinde olabilecek bir kişi var ise şu şekilde anlayabilirsiniz.

Garip Hareketler ( Daha önce yapmadığı şeyler veya bir yere sabit kitlenmeler gibi)
Ellerde ve vücut da aşırı derece olan kasılmalar.
Ellerde ve ayaklarda yanmalar söz konusu olacaktır.
Çene Kilitlenmesi de buna dahildir.
Halsiz bir şekilde uyuma isteği
İnsanüstü güçler sergileyebilmesi.
Kilitli kapılardan kaçma ve anlaşılmayan konuşmalar.
bu tarz durumlar içerisinde olan bir kişinin hızlı bir şekilde kurtulması gerekmektedir.
Dua ile bu durumlardan kurtulmak mümkündür ancak bu duayı okuyacak kişinin gerçekten ilimli birisi olması gerekmektedir. Okunacak ve izlenecek yollar farklılık çok göstermez fakat bu ilimli hoca bunun en iyi şekilde uygulayacağından emin olabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı