İş Kapılarının Açılması İçin Okunacak Olan Dualar Nelerdir?

İş Kapılarının Açılması İçin Okunacak Olan Dualar Nelerdir?

İş kapılarının aralanması adına okunacak olan dua işlemlerinin mutlaka her gün, düzenli ve aksatılmadan yapılması en büyük faydayı sağlayacaktır.

İş Kısmeti Açma Duası İle Yapılacak Olan Büyü Uygulamalarıİş İçin Hızır İlyas Duası

İş Kısmeti Açma Duası İle Yapılacak Olan Sihir Uygulamaları

resim-1803

Bir Müslüman dünya yaşamında kendisine atama edilmiş olan yaşamını metanet ve tahammül ile Allah ’ın takdiri olduğunu unutmadan yaşayabilirse, inanç bakımından kendini yükseltmiş olur. Yaşanılan şu dünyada insanların çoğunluğu sağlam ve doğru bir yapıya kesinlikle sahip değildir. İnsanlar çevresindeki yer alan şahısların elinde yer alan mal varlıklarını ve sahip olduklarını kabullenmiş değildir. Hatta iş ve ev hayatındaki mutlulukları kıskanan millet bile bulunmaktadır. Bunlardan kaynaklı olarak bilhassa ailesinde bulunan, arkadaşı olan veya meslek ortamında olan kişilere iş kısmeti bağlama duası ve büyüsü fazlasıyla yaptırılmaktadır. Bir kişinin iş yaşamında istediği konuma gelmesini alıkoymak ve kazancını kısıtlamak adına da sık şekilde tercih edilir. Kazancın geldiği kapının ani şekilde kapanması, kazançta gözle görülür şekilde azalmalar, tutulan dalın kısa sürede kuruması sonucunda iş kısmeti açma büyüsünden bahsetmek mümkündür. Bu stil büyüler genelde çekememezlik ve haset türünden düşüncelerin meydana gelmesinden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. İş için kısmet açma duası, bolluk ve rızkın artması namına okunacak olan dua;

Bismillahirrahmanirrahim Vel Arda Medednaha Ve Elkayna Fiha Revasiye Ve Enbetna Fiha Min Külli Şeyin Mevzun Ve Cealna Leküm Fiha Meayişe Ve Men Lestüm Lehu Birazikin. Âmin

İş kısmetinin açılması için dua abdest alındıktan sonra okunur. Okunabilecek olan diğer dualar;

Besleme çekilir, 10 defa istiğfar kelimeyi tevhid, 7 defa tekbir getirilir ve gerisinde Hasbünallahü Ve Ni Mel Delege 45 defa her gün ahenkli bir şekilde okunur. İş ve kısmetin açılması için dua dahilinde epeyce etkilidir. 1 ay gibi kısa bir süre içinde büyükçe değişimler meydana gelmeye başlar. adeta her konuda gözle görülebilir düzeyde maddi iyileşmeler oluşur.

Jurnal olarak okunabilecek olan dualar içinde;

Allahümme Ya Latiyfü 129 kere Allahümme Ya Kerimü 270 defa Allahümme Ya Metinü 500 defa Ve ğallemnahü minledünna ğilmen 41 gece 41 kez abdestli şekilde okunur.

İş İçin Hızır İlyas Duası

resim-1804

Allah dedim kale yaptım,La ilahe illallah dedim kilit vurdum,Muhammeder rasulullah dedim mühür bastım,Ya Latif Ya Vedud la ilahe illallah Ya Hayrel Halas İmdadıma yetiş HIZIR İLYAS

Yukarıda bulunan dua bir işe başlama esnasında, bir işe amaç edilirken ya da iş ile alakalı bir eylemi gerçekleştirirken okunmalıdır. Niyetinizin kısa zaman içinde gerçekleşmesi namına epeyce etkili ve tesirli bir duadır. İş ortamında başarı sağlayarak gelir olmak isteyen kişilerinden aşağıda yer alan duayı jurnal ahenkli bir şekilde okuması gerekir.

Allahümme ya müfettıhal ebvabi iftah lena külle hayral bab*Allahümmerzukna rizkan vasian ve umran taviylen vallahü nes`elü en yüvafikana li hıdmetil ılmi ved dini ven necahı fil sınav *innellahe la yuhlifül miad*ve billahit Tevfik

Bir Müslüman kulluk bilincini aksatmadan, helal şekilde kazanç sağlamak ve işlerinin açılmasını temin etmek için mutlaka duanın gücüne güvenmelidir.

İş kapılarının aralanması için isteklerini her daim dua ile yerine getirmek gerekir. Kur ’an-ı Kerim ’inde bu anlamda birçok ayet bulunur. Bu ayetler de gün içinde helal ve bol rızık için okunmalıdır. Ayrıca bu ayetler işlerinizin açılması namına da oldukça faydalıdır. Okunuşu; “Verzukna ve ente hayrur-razikin.”

Anlamı;“Ey Allah ’ım! Bizi rızıklandır. Sen rızıklandıranların en hayırlısısın.” (Maide, 5/114) Okunuşu: “Allahumme ’kfini bi-helalike ‘lahza haramike, veğnini bi-fadlike ‘ammen sivake.” Anlamı: “Allah ’ım! Bana helâl rızık nasip ederek haramlardan koru!

Her ne sıkıntınız olursa olsun dua etmek, dileklerinizi Allah ’tan dilemek size kazanç sağlayacak olan bir etkendir. Bu sayede en bahtı açık nasiplere, en uğurlu meslek kapılarına ve kazançlara sahip olunabilir. Duanın düzenli, günlük ve aksatılmadan yapılması kişiye üstünlük sağlar. Yamalı dilemek ve dua etmek herhangi bir üstünlük sağlamayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı