Bağlama Büyüleri

Kişilerin Şanslarının Açılması İçin Hangi Duaları Okuması Gerekmektedir?

Şahısların Şanslarının Açılması İçin Hangi Duaları Okuması Gerekmektedir?

Bir kişinin şansın, bahtının ve kısmetinin açılması adına yapılacak olan dua işlemleri bulunur. Bu duaların uyumlu, her gün ve aksatmadan okunması ile üstünlük bulmak mümkün ayla gelir.

Şansın Açılması Adına Okunacak Dualar ve Büyü Uygulamaları Nelerdir?Diğer Kısmet DualarHem Kısmetin Keza de Şansın Açılması İçin Dua

Şansın Açılması Adına Okunacak Dualar ve Sihir Uygulamaları Nelerdir?

resim-1794

Şans açılması için okunacak olan dua kişinin işlerinin rast gitmesi, bahtın açılması, kısmet bulunması, iş kapılarını açılmak, talihin açılması ve şansının açılması adına yapılır. Okunacak olan dua canı gönülden, kalpten ve el açarak, en samimi şekilde yapılmalıdır. Kısmet ve meslek açıklığı için yapılacak olan meslek büyüsü jurnal uyumlu şekilde göstermek şarttır. Şansının başlatmak namına okunacak olan dualar içinde bulunan ” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU ’ ’ oldukça tesirlidir. Tesirli olan bu dua gün içinde karşılaşılan zorlukların önlemek içinde kullanılır. Kısa olan bu dua bir uçtan bir uca baskı durumlarda olan anlardan kurtulmak olası ayla kazanç. Okunacak olan dua gün içinde 3, 5 veya 7 kez okunmalıdır. İllaki bu sayılar zarfında okunması gerekmez. Şans, baht ve meslek kapıları açma adına gün içinde zikir gibi okunabilir. Mesela;

İş kapılarının ve iş ile alakalı baht kapılarının açılması adına okuma yapılır. Gelecek olan misafirlere aleyhinde iyi hizmet namına, devlet dairelerindeki iş imkânlarının açılması için, işlerin açılması adına ve şansın açılması içinde okunur. Okunacak olan bu dua asıl dilekler için okunmamalıdır. Sevgilinin çok sevmesi, sevdiğinden haber elde etmek, sevdiği kişi ile evlenmek için okunacak olan bir dua değildir. Bu dua yalnızca dünyasal meslek kapılarının açılması, basit ve rast gitmesi adına okuma yapılır. Rızık, iş, mal varlığı ve galibiyet için okunacak olan baht duaları içinde mal varlığı değerinde olan diğer dualar;

“Ve atakumminkullimase ’eltumuh, ve in teudduni ’metallahi la tuhsuha, innel insan ele zalumunkeffar” ( Kuran- ı Kerim 14: 34)

Vellezinecahedufina le nehdiyennehumsubulena ve innallahe le meal muhsinin (Kuran-ı Kerim 26: 69) bu dualar okunmalıdır.

La ilahe illallahüvallahü ekber subhanallahi velhamdulillahi ve estağfirullah ’ellezi la ilahe Hüvelevvelüvelahiruvezzahiruvelbatınu ve hüve bir külli şey ’inalim.

Diğer Şans Dualar

resim-1795

Şansız olduğunuzu, baht kapılarınızın kapalı olduğunu, meslek için bahtınızın kapalı olduğunu planlarınızın dürüst gitmediği, kısmet kapılarının kapalı olduğunu, üzgün ve aralıksız mutsuz olduğunuzu düşünüyorsanız aşağı yer alan duayı okumalısınız. Bu duayı kişilerin jurnal ve ahenkli şekilde okuması gerekir. Duaların düzenli okuması fayda sağlayacaktır. Okunacak olan iş ve talih açılması için fayda sağlayan bu uygulamalarda dürüst okumak da önemlidir. Eksiksiz ve doğru okuyan kişiler bu konuda menfaat bulabilir. Kısmet açılması için okunacak olan duayı okumayı alışılmışlık haline getirirseniz çok kısa vakit içinde üstünlük bulabilirsiniz. Yani kısa ve hızlı şekilde bahtınızın açıldığını derhal görebilirsiniz.

Allahümme ya rabbi bicahisahıbilvesıletiseyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurratiuyunina ve nuriebsarinahabibike Muhammedinil Mustafa ve rasulikelmürteda ve nebiyyikelmücteba havil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval.

Rızık açma konusunda da duaların gücünden fayda bulmak zekice bir operasyon olacaktır. Yine bu duaların düzenli şekilde ve her gün okunması rızıkın açma ve bollaşması konusunda faydalıdır. Bu salavat namazların farzından sonradan düzenli şekilde de okunmalıdır. Şansın açılması namına bulunmaz bir nimettir.

“Allahümmesalli ala nurilenvar” ve sirril esrar” ve miftahibabi ’lethar, ve ashabihilahyar. Adede in ’amillahi ve ifdalih”

Geçimini Sağlama darlığı çekenler, servetinin artmasını isteyenler, kazancının çoğalmasını isteyenler, borçlarından kurtulmak isteyen kişiler bunu düzenli şekilde okursa rızıklarında önemli düzeyde çoğaltma meydana kazanç. Niyet ettikleri ve istediklerinin olmasını isteyen kişiler bu isteklerine kolay ve süratli şekilde ulaşabilir. “ Savat-ı NurulEnvar”  namazların farzlarından sonra 1 kez okunmalıdır ve talih getiren bir salavattır.

Hem Kısmetin Keza de Şansın Açılması İçin Dua

Şansın ve kısmetin açılması ve her daim açık olması için abdest alınır. Abdest şahısların bedensel kirlerden kurtulması namına alınmalıdır. Abdest aldıktan sonra 2 rekât hacet namazı kılınması gerekir. Namazın bitmesinden sonradan aşağı yer alan salavat 1000 kere okunur.

 ‘ ’ La İlahe İllalah Ya Hayrel Halas Muhammedurresulullah Ya Hızır İlyas ’ ’denir. Sonra 1000 kere, Şad Şeydali Ya Ruha Evredin Ya Ruh Bi İzzeti Baruh. ’ ’

Salavat oldukça kuvvetli ve tesirlidir. Bunun için her gün yeniden suç işlemek her daim şansın açılması namına okunur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı