Kuvvetli ve Tesirli Olan Büyü Çeşitleri Nelerdir ve Nasıl Yapılır?

Adaleli ve Tesirli Olan Sihir Çeşitleri Nelerdir ve Nasıl Yapılır?

Kaslı ve tesirli olan büyülerin bilirkişi olan medyumlar tarafından yapılması gerekir. Bu büyülerin üretim aşamalarında her türlü detaya mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

En Adaleli Sihir Çeşitleri ve Uygulama Sonrası BelirtileriEn Adaleli Büyü Etkileri

En Kaslı Büyü Çeşitleri ve Kullanım Sonrası Belirtileri

resim-1806

En etkin ve en kuvvetli sihir yöntemleri hakkında yapılan incelemeler sonucunda hangi büyünün ne değin sürede tesir ettiğini ve bu etkiler sonucunda alınan sonuçların ne derece de başarılı olduğunu sizler için derledik. Bilhassa aşk ve sevgi konusunda felakete uğramış olan kişilerin başvurarak bilirkişi kişiler göre yaptırdıkları büyülerin son derece etkili olduğu bir gerçek olarak karşımıza çıktı. Peki bu en adaleli ve en etkili büyüler hangileri, nasıl yapılır ve etkileri nelerdir. Dilerseniz bunları inceleyelim.

Kara Büyü; adından da anlaşıldığı üzere saf ve pak duygular içeren bir büyü olmadığı gibi yaptırılan kişiye hasar veren bir büyü yöntemidir. Yapılış maksadının başında musibet en ön plandadır ve hayvan figürü, bal mumu, insan figürü veya kan kullanarak fena emelleri hoşuna gitmek için hazırlanan bir büyü yöntemidir. Sihir o kadar etkilidir oysa yapılan insanın meslek, konut ve sosyal hayatını paramparça edebilir. Bunu neticesinde yapılan insanı ölüme kadar sürükleyebilen bir etkiye sahiptir. Yeterli bilgi ve deneyimi olmayan büyücülerin bu büyüyü yapmaları adeta imkansızdır.

Papaz Büyüsü; yöntemi ile sihir yapılan kişiye karşısında olan niyetler iyi de olsa fena de olsa etki edebilmektedir. Yani sihir yapılan insanın kötülüğü isteniyorsa ya da sihir yapılan insanı kendinize bağlantı kurmak, aşık etmek istiyorsanız bu sihir en etkili sihir yöntemi olabilir. Bu anlamda en çok başvurulan büyü yöntemlerinin başında gelmektedir.

Domuz Büyüsü; domuz yağı kullanılarak büyü gerçekleştirmek için hazırlanan bir tılsım türüdür. Bu büyünün yapılma amacında nefret ettiğiniz bir insanı tedirgin etmek, afiyet problemleri yaşamasını sağlamak ve o insanı yataklara hükümlü etmek gibi fikirler yatmaktadır. böylece sihir yapan birçok birey bu büyüyü yapmayı uygun bulmamaktadır. Çünkü sihir yapılan kişinin her açıdan daimi zarar görmesine sebep olacağını bilirler.

Sabun Büyüsü; Hayata aleyhinde her açıdan küstürülmüş, ızdırap ve zulme uğramış, içinde koşulsuz intikam duyguları alevlenmiş kişilerin başvurduğu bir büyüdür. Bu sihir çok eksik aşina bir sihir yöntemi olmasıyla beraber sihir yapılan kişiyi eziyetli bir şekilde ölmesine tesir edecek tehlikededir.

En Adaleli Sihir Etkileri

resim-1807

Büyüler etkileri açısından ele alındığında bilinmesi gereken en önemli husus şudur. Sihir yapılan kişinin iradesini kendi vesayitiniz altına almış olursunuz.  Kişinin duygu zihin zihnini ele geçirerek tüm hayatındaki dengeleri yönetmeye başlarsınız. Bu da niyetinize kadar kişinin kaderine müdahale etmek anlamına kazanç. Bundan sonraki yaşayacağı iyi ya da fena her şeyin sorumluluğu sizdedir. Sihir ayrı enerjiler yayarak sihir yapılan kişiyi tesir altına alır. Bu anlamda yapılan araştırmalar da bu enerjilerin kişiyi etkilediğini kanıtlamış bir gerçektir. Bunun yanı sıra ip, kemik, saç teli ve muska gibi materyaller ile de büyü yapma yöntemleri bulunmaktadır. Keza kişinin yıldızına müdahale edilerek de kişinin aile yaşamını bertaraf edecek büyü yöntemleri mevcuttur. bu nedenle her büyünün yapılış nedenine göre kişiye etki ettiği ve kişinin ortamına ve yaşantısına kadar metamorfoz göstermesi, büyünün geçmişten günümüze değin sürekli olarak başvurulan bir usul olmasını sağlamıştır.  

Sihir Nasıl Yapılır?

Sihir kısa, orta ve ömür boyu etki altına alacak dönemsel şekillerde uygulanabilmektedir. Kısa süreli yapılan büyüler belirlenen vakit ardından kendiliğinden bozulurlar. Orta süreli büyü yöntemleri ise birkaç sene etki ettikten sonra kendi kendine bozulurlar. Ama Ömür boyu yapılan büyüler,  büyü karşısında bir şiddet kullanarak bozulması sağlanmadığı sürece kişiyi etkisi altında tutmaktadır. En etkin büyüler cinler ve şeytanla işbirliği yapan kişiler tarafından yapılır. Bu anlamda kur ’an ’ı tersten kâğıda dökmek, tuvalete girmek, ayaklar altına almak gibi şeytanı cezbetme hareketler sayesinde şeytanla meslek birliği içine girilmektedir. Yine bilhassa siyah hayvanları besmele çekmeden kesmek, boğmak ve leşlerini açıkta teslim etmek gibi hareketler doğru cinler le işbirliğine giren son derece güvenli olmayan büyücüler bulunmaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı