Bağlama Büyüleri

Sevdiğini Aşık Etme Duası Adına Yapılacak Olan Uygulamalar Nelerdir?

Sevdiğini Aşık Etme Duası Namına Yapılacak Olan Uygulamalar Nelerdir?

Sevdiğinizi kendinize kul esir etmenin en detaylı yolu kullanılacak olan uygulamanın dürüst ve detaylı şekilde uygulanması gerekir. Bu sayede dilenen özlem kesin şekilde ortaya çıkacaktır.

Sevdiğini Aşık Etme Duası İle Yapılan Büyü ÇeşitleriSevdiğini Kendine Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

Sevdiğini Aşık Etme Duası İle Yapılan Sihir Çeşitleri

resim-1788

Sevdiğini aşık etmek namına yapılacak olan sihir ve dua uygulamalarında çoğu yöntem kullanılır. Bu stil uygulamalar süratli ve etkin şekilde çözümler sunacaktır. Bu uygulamalar en doğru şekilde yapıldığı sürece etkin çözümler meydana gelecektir. Bu tarz uygulamalarda kişiler kendileri yapacaksa eğer büyünün en ince ayrıntılarına dek inceliklerini öğrenmesi gerekir. Büyünün tüm ayrıntılarını en dürüst şekilde yaptığınız sürece muhakkak sonuçların alınması gerekir. Sevdiğini en etkin şekilde aşık etme büyüleri aralarında;

Mum ile aşık etmek büyüsü; en etkili bağlama büyüsü içinde yer alan ve karşıdaki kişiyi çılgın divane edecek olan bu başvuru formu için şahısların kendilerine bir zaman belirlemesi gerekir. Mesela; 7 gün içinde erkeğimin ya da kadınımın bana şüphesiz aşık olmasını istiyorum diyerek niyet edilmesi gerekir. Ardından kırmızı bir mum alınarak birincil geceden başvuru formu için işlemlere başlanmalıdır. İlk gece mumun üstteki kısmına aşık etmek namına kişinin ve annesinin adı yazılır. Bunun peşinde ana dua ve esmaların okunma işlemi yapılır. Duaların ve esmaların okunmasından sonra aşık etmek istenilen kişinin adı aralıksız olarak tekrarlanmalıdır.  Karşıdaki kişinin çılgın divane olması için mumun erimiş olan parçaları kimseciklerin görmeyecekleri bir yerde ve kimsenin ellemeyeceği bir yerde saklanır. Toprağın daha alçak kısmında, çay içerisine ya da kimsenin ulaşamayacağı bir yere gizlenmesi gerekir. Bir hafta daha sonra büyü yapılan kişinin tutum ve hareketlerinde istenilen şekilde değişikliklerin başladığını gözlemlemeniz mümkündür.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü; son derece kolay ve etkin bir büyü tekniğidir. Bu büyü için ortalama yarım metre uzunluğunda pamuktan yapılmış bir ipe ihtiyacınız var. Elde ettiğiniz bu ipe sıkı olmamak şartıyla bir düğüm atıp dudaklarınıza yaklaştırarak bir Fatiha, bir Ayet El Kursi, üç Tebbet ve üç İhlas suresi ipin üstüne okunur. sonradan kendinize bağlamak istediğiniz kişinin adını on bir defa peş peşe zikrederek o kişinin kalbini ve sevgisini kendime bağladım demeniz gerekiyor. İnançlı bir şekilde ve duaları harfi harfine düzgün ve eksiksiz bir şekilde okuyarak uyguladığınız takdirde emin sonuç alabilirsiniz. Halk aralarında erkeği aşık etmek için aşina bu sihir gerçekten kadınlar üstünde de son derece etkin olduğu görülmüştür.

Sevdiğini Kendine Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

resim-1789

Fiilen sevdiğinizi kendinize kul köle etmenin en net ifadesi olarak belirtilmek için verilmiş bir addır. Bu büyüyü uygulamak için aşağı yazılı olan duanın sevdiğiniz kişinin evinin her köşesinde durup silinmeyen kalemle kâğıtlar üzerine yazmanızla yapılır.

Allahümme salli ala muhammedin mehtelefel melevani ve tekabel asarani kerrerel cedirani ‘ ’size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı ’ ’ ferkani ve ‘ ’sisin adınız ’ ’ kesin ’g ruhahu ve ervahe ehlibeytihi minnet tahıyyete vesselame ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira. Duasını kâğıtlara yazarak sevdiğiniz kişinin yatağına veya eşyalarının arasına bulunamayacak şekilde gizlemeniz gerekiyor. Bahsettiğimiz bu büyülerin neticeleri genel olarak kısa zaman içerisinde etkisini göstermeye başlıyor. Fakat büyü yapılmasının derhal arkasından yoğun bir sevgi seli ile karşılaşmayı beklemekte son derece hatalı olur. Bu anlamda büyülerin ortaya çıkardığı enerji göz önüne alındığında yapılan büyü ilk olarak ters etkilere neden olabilir. Lakin hiçbir suretle sizin farkınızda olmayan bir kişinin sizi negatif da olsa bundan böyle ayrım etmeye başlaması sizinle ilgilendiği anlamı taşır. Bu yönden bakıldığında sihir etkisini göstermeye başlamış demektir ve büyünün etkisi ilerleyen zamanlarda arttıkça olumlu neticeler de almaya başlayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu hususta size düşen yapmış olduğunuz büyüye ve etkilerine kalpten inanarak ve severek istemeniz gerekmektedir. Böylece siz ne kadar çok istekli ast bir şekilde büyü yaparsanız sihir yapılan kişinin de size aleyhinde olan sevgi ve bağlılığı da o derece tez, kolay oldukça seri olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı