Bağlama Büyüleri

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Epeyce etkin olan bağlama büyüleri iyi niyetle yapıldığında mutlu bir evlilikle sonuçlanan bir ilişkiye sahip olmanızı sağlar.

Kendine Aşık Etme BüyüsüKendine Aşık Etme DuasıErkeği Kendine Aşık Etmek İçin Saç BüyüsüKadını Kendine Aşık Etmek İçin Sabun Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyü yapmak çoğu vakit negatif olarak algılansa da iyi niyetle yapıldığında faydası görülür. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek ve onu kendinize bağlantı kurmak için yapacağınız büyüler 3, 7, 21, 40 ve 71 gün içerisinde etkisini gösterir. Daha önce sınanmış sevgiliyi kendine aşık ettirme büyüleri doğru birçok birey istediği gibi mutlu bir ilişkiye sahip olmuştur. Büyünün etkisi ömür boyu süreceğinden büyü yapılırken olumlu niyetlerde bulunmak ve hayırlısının olmasını istemek oldukça önemlidir. Ayrıldığınız eşinizi, nişanlınızı veya sevgilinizi geri getirmenizi karşılayan bu büyüler bununla birlikte beğendiğiniz lakin sizi ayrım etmemiş birinin de sizi sevmesini sağlar. Büyü yapıldıktan sonradan o birey sizi ayrım eder ve sizinle muhabbet kurmaya çalışır. Sizin karakteriniz ve huylarınız onun hoşuna gider. Kesintisiz sizi düşünmeye başlar. Kadına ve erkeğe yapılan büyüler farklıdır. Sevdiğiniz kadını veya erkeği kendinize bağlantı kurmak için yaptığınız büyüleri dua eşliğinde yerine getirmek fazla daha faydalıdır. Büyü ilişkinizin iyi gitmesini sağlar, aranızdaki sevgi bağını güçlendirir.

Büyüler dürüst yapıldığında sevdiğiniz kişi sizi ömür boyu aldatmaz ve size vefalı kalır. Mutlu bir izdivaç yapabilir ve mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Sihir yaparken evliliğin bozulmasını arzu etmek veya intikam edinmek gibi kötü niyetlerle yapılmaması önemlidir. Aksi taktirde büyü zıt işler ve büyünün negatif etkisini kendiniz hissedebilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Duası

 

resim-1791

Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini temin etmek için Fatiha, İhlas, Nas, Felak ve Ayetel Kürsi dualarını 7 gece okuyun. Büyüye başlamadan önce abdest alın ve niyetinizi edin. Bu duaları okuyun. Ayrıca ‘Ya cami, Ya Vedud, Ya Rahman ’ isimlerini 40 gün 70 kez zikredin. Kısa sürede sevdiğiniz kişinin size olan tavırları değişecek ve size karşı daha sevgi doymuş olacaktır. Dualar dileklerin gerçekleşmesinde oldukça etkin güçlerdir.

En dinç dualardan biri Ayetel Kürsi ’dir. 11 kuşluk vaktinden önce ‘ ’Ve El kaytü aleyke mehabbeten minni ’ ’ duasını okuduktan sonra 71 defa Ayetel Kürsi duasını okuyun. 11. Günden itibaren faydasını göreceğiniz bu dualara Asr duası, Yunus duası, Kunut duaları ve esmaları da ilave ederek okuyabilirsiniz. Allah ’ın isimlerini aralıksız zikretmek enerjinizi güçlendirir. Hangi gaye için okunursa o dileğin olması kolaylaşır. Sevdiğiniz kişi aşık etmek için ‘ ’Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim ‘ ’ esmalarını her gün 99 kez okuyun. Kısa sürede etkisini ayrım edeceksiniz.

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Saç Büyüsü

 

Bayanların sevdiği erkeği kendine aşık etmek için yapabilecekleri oldukça etkili büyülerden biri saç büyüsüdür. Kadın kendi saçından bir tel alır. Erkeğin adındaki gürültüsüz harf sayısı değin saç teline düğüm atar. Bir kadeh suyun içine 1 tane kesme şeker atılır ve erimesi beklenir. Bu esnada ‘ ’Ya Mülaki ’ ’ esması 41 kez zikredilir ve suya üflenir. Şeker eriyince saç teli suya atılır. Suya Fatiha ve İhlas duaları okunur. Şekerli su kazdığınız toprağa döküp üzeri örtülür. Sihir işlemi bittikten en geç 7 gün içerisinde sevdiğiniz erkek sizi düşünmeye ve sevmeye başlar. İstemediğiniz sürece bu sihir bozulmaz.

Kadını Kendine Aşık Etmek İçin Sabun Büyüsü

resim-1792 

 

Erkeğin sevdiği kadını için oluşturacağı sabun büyüsü 7-21 gün aralarında etkisini gösterecektir. Bir kalıp beyaz sabun ve 1 tane dikiş iğnesi alın. Beyaz sabunun üstüne ‘Ya Mülaki ‘ esmasını iğneyle yazın. Yazdıktan sonra sabunu sıcak su batmış bir kabın içersine atın. Sabun ayrıntılarıyla eridikten sonraki 7 gün içersinde sihir tutmaya başlar. Sabun erirken benzer sırada Fatiha, Asr, Nas, Felak ve Kunut Dualarını okuyun. 77 defa ‘ Ya Mülaki ‘ esmasını söyleyin. Büyü istenilen enerjinin oluşmasını sağlamaya yarar. Siz de niyetinizi bu vakit içinde tekrarlayın. Bu Nedenle sevdiğiniz kız size aşık olur.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı