Zilzal Suresi İle Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar

Zilzal Suresi İle Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar

Kişiler arası sevgi muhabbetini arttırmada oldukça etkin olan Zilzal Suresi ile yapılan celpler tamamen sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Zilzal Süresi İle Sevdiğini Kendine Aşık Etmenin YollarıZilzal Süresi İle Sevgiliyi Geri Getirme CelbiZilzal Süresinin Sevgi Bağını Güçlendirmedeki EtkisiSevgiliyi Geri Getirme Celbi Yapılırken Uyarı Edilmesi Gerekenler

Zilzal Süresi İle Sevdiğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Sevdiğiniz kişinin sizi düşünmesini sizi sevmesini karşılayan Zilzal suresi ile yapılan celpler en etkili uygulamalardan birisidir. Kurallarına uygun bir şekilde okunan Zilzal suresi kısa sürede etkisini gösterir. Çiftler arasındaki soğukluğun ortadan kalmasına tezgâhtar olur. Ayrılan eşler, nişanlı ya da sevgililer her tarafta barışır ve eskisine kadar çok daha sıkı bir senet arasında oluşur. Sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını temin etmek için Zilzal suresi ile yapılan uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Büyü birçok süre yardımcı olmayabilir. Keza dinen kabul görmediğinden büyü yapılması bir takım durumlarda ters etki göstererek kişinin daha fazla mutsuz olmasına niçin olabilir. Ancak dualar ile uygulanan celpler fazla daha etkin sonuçlara sahiptir.

Zilzal süresi ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini karşılamak için yaptığınız celp uygulamasına içten gelen inanmanız gerekir. İnanmadan okunan dualar yapılan uygulamalar etkisiz olacağından celbin en önemli kuralı inançtır. Sizi terk eden eşi, sevgiliyi geri getirerek daha mutlu olmanızı karşılamak için uygulamaları abdestli bir şekilde yerine getirmek gerekir. Celp uygulaması yapıldığında karşınızdaki kişi ilk kez sizi düşünmeye başlayacaktır. daha sonra sizi görmek isteyecek ve sizin yanınızdan hiç ayrılmak istemeyecektir. Oldukça etkili olan bu celbi yaparken kurallara uyulması hatalı sonuçların olmaması açısından önemlidir.

Zilzal Süresi İle Sevgiliyi Geri Getirme Celbi

Gideni geri getirmek için 41 gün yapılması gereken celb için kaya tuzuna gereklilik vardır. Uygulamaya başlamadan önce abdest alınır ve amaç edilir. Niyet ederken o kişinin ve kendi adınızı bir kağıda yazın.

Perşembe gecesi başlanacak olan bu celb 41 gün baştan başa devam eder. Her gün bir adet kaya tuzunun üstüne Zilzal suresi okunur ve üflenir. Sonra kaya tuzu ve isminizin yazılı olduğu kağıdı yanan ateşe atın. 41 gün boyunca aynı işleme devam edin. İlk 7. Günden itibaren sevdiğiniz kişi sizi düşünmeye ve aramaya başlayacak 41. Günün sonunda ise size sımsıkı bağlanmış olacaktır.

Zilzal Süresinin Sevgi Bağını Güçlendirmedeki Etkisi

’Yer Sarsıntısı ’ ’anlamına gelen Zilzal süresi Medine ’de inmiştir. 8 Ayetten oluşan sürenin hangi amaç ile okunursa o istek kabul olur. Düşman şerrinden koruyarak insanlar arası muhabbeti güçlendirir. Zilzal süresi ile ayrıldığınız eşinizi veya sevgilini geri getirebilirsiniz. Ayrıca hoşlandığınız kişinin sizi fark etmesini ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kişinin evli olup olmaması veya fazla uzak bir mesafede olup olmamasının hiçbir önemi yoktur. Bu sure uzaktaki kişide de etkin olur. Manâlı olan celbin uygulanışının inanarak ve doğru bir şekilde yapılmasıdır. Zilzal süresi ve Ayetel Kürsi dualarını her gün okuyarak yapacağınız bu celp doğruca sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

14 gün yapılacak olan bu başvuru formu için abdestli bir şekilde gaye etmelisiniz. Bilhassa Arabi ayının ilk Cuma günü başlanması önerilen bu celbi diğer günlerde Perşembe akşamı başlanması gerekir. Bir kadeh suyun içerisine her gün 7 Zilzal süresi 7 Ayetel Kürsi okunarak su içilir. 7. Günden itibaren etkisini fark etmeye başlayacaksınız. Sizi sevmesini istediğiniz kişi sizi ayrım eder ve sizi düşünmeye başlar. Aranızdaki çekim gücü artar. Sizi arar ve merak eder. 14. Gün itibariyle size ayrıntılarıyla aşık olan bu birey siz istemedikçe sizden ayrılmaz.

Sevgiliyi Geri Getirme Celbi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Profesyonel bir hoca eşliğinde yapabileceğiniz aşık etme celbini kendi başınıza da uygulayabilirsiniz. Elbette ara vermeden yapılması gereklidir. Ara verilmeden her gün okunan duaların etkisi o kişi üstünde yoğunlaşacaktır. Eğer 1 gün ara verilirse kaldığınız yerden devam etmeyin. Her Tarafta istenilen vakit baştan başa uygulamaya başlayın. Zilzal süresi ile aşık etme celbi yalnızca Müslüman yok diğer dinlere inanan kişiler üstünde de etkili olur. Şahısların evli olup olmamasının önemi yoktur. Cümbür Cemaat üzerinde etkisini gösterebilen bu uygulamaya boy abdesti alınarak başlanmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı